A A A K K K
для людей із порушенням зору
ВИСОКОПІЛЬСЬКА ГРОМАДА
Херсонська область

Для звичайних громадян по факту нічого не зміниться зараз, - Геннадій Лагута про введення надзвичайного стану

Дата: 23.02.2022 18:24
Кількість переглядів: 709

Лагута Геннадій Миколайович       Під час брифінгу щодо рішення РНБО під головуванням Президента Володимира Зеленського запровадити надзвичайний стан в Україні голова облдержадміністрації Геннадій Лагута зазначив, що правовий режим надзвичайного стану принципово відрізняється від правового режиму воєнного стану.

       «Для звичайних громадян по факту нічого не зміниться зараз. Хіба що люди можуть побачити більше перевірок на дорогах, більше контролю на вулицях та навколо державних установ, спеціальних об?єктів держави та економіки, на інфраструктурних об?єктах», - зазначив Геннадій Лагута.

       Надзвичайний стан – це інструмент, який дозволяє превентивно реагувати на певні загрози національній безпеці та нормальному суспільному життю.

       Також очільник області додав, що рішення про надзвичайний стан ухвалюється, щоб дати більше можливостей спеціальним службам, Міністерству внутрішніх справ, конкретним адміністраціям на місцях. Якщо ситуація буде такою, як зараз, може бути застосовано менше спеціальних інструментів. Якщо дестабілізаційні акти, наприклад, на кордонах, у прикордонних районах чи ще десь на території України будуть більш зухвалими, то буде і більше інструментів реагування.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора