A A A K K K
для людей із порушенням зору
ВИСОКОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Херсонська область

Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

Відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади

Високопільська селищна рада повідомляє, що 04 березня 2022 року  відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади посадової особи Високопільської селищної ради - головного спеціаліста з  економічного розвитку відділу житлово-комунального господарства, економічного розвитку, архітектури та містобудування, комунальної власності, залучення інвестицій, цивільного захисту та призовної роботи селищної.

08:43 09.03.2022

17 лютого відбулася онлайн-нарада на платформі ZOOM під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України

17 лютого  відбулася  онлайн-нарада на платформі ZOOM під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса ВИСОЦЬКОГО на тему заходи профілактики отруєння бджіл, в якій взяли участь бджоляріви та аграрії громади, представники Високопільського  управління, Головного управління Держпродспоживслужби  в Херсонській області спеціаліст з агропромислового розвитку селищної ради.

14:33 18.02.2022

Небесна Сотня

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

11:14 17.02.2022

День єднання

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято — День єднання. Відповідний Указ № 53/2022 опублікований на сайті глави держави. Цього дня закликають підіймати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки.

14:14 16.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора